Skip navigation links
Markets
Business Solutions
ICT Infrastructure
Company Profile
News & Events
Jobs
Ferranti Computer Systems > News & Events > News > Minister Van der Hoeven stelt nationale toeristische databank in gebruik

Minister Van der Hoeven stelt nationale toeristische databank in gebruik

Initiatief van VVV Nederland belangrijke stap in ontwikkeling binnenlands toerisme

Leersum, 7 juni 2010 – Demissionair minister van Economische Zaken Maria van der Hoeven heeft de Nationale Databank voor Toerisme, Recreatie en Cultuur (NDTRC) officieel in gebruik gesteld. De NDTRC zorgt ervoor dat de Nederlandse toeristische- en vrijetijdsinformatie efficiënter wordt beheerd, verrijkt en ontsloten. Daarmee wordt een belangrijke stap gezet in de verdere kwaliteitsontwikkeling van de dienstverlening aan de binnenlandse en buitenlandse vrijetijdsconsument.

Met een druk op de knop zette de minister de databank symbolisch in werking. Dat gebeurde in het onlangs uitgebreide hoofdkantoor van VVV Nederland in Leersum.

Initiatief
VVV Nederland, het Nederlands Bureau voor Toerisme & Congressen en het Nederlands Uitburo hebben het initiatief genomen tot de ontwikkeling van de nationale databank. Eén landelijk dekkende databank waarin alle toeristische, recreatieve en culturele informatie wordt verzameld, beheerd en ontsloten was er tot op heden nog niet. Het ministerie van Economische Zaken ondersteunde het initiatief, waarna VVV Nederland het voortouw heeft genomen in de daadwerkelijke ontwikkeling en realisering”.

Lees het volledige persbericht

Nieuwe Nationale Databank voor Toerisme, Recreatie en Cultuur en Content Management Systeem voor VVV Nederland